Colompac products for your business growth!

    Packing of consignments      0 Komentarai  peržiūros (1295)   Posted on Bir 5, 2022
ColomPac® products include quick-seal boxes, carton envelopes and other packaging for parcels. These products are special because they are FSC® certified. This means that the products are climate neutral and meet US safety standards to protect against cuts.Our Colompac product range includes:

Modulinis pakavimo stalas. Kodel verta įsigyti?

    Naudinga žinoti      0 Komentarai  peržiūros (4158)   Posted on Spa 27, 2021
Vykdote prekybine veikla ir pakuojate siuntas ar produkciją? Ar kada susimastėte, kiek laiko galite sutaupyti turint įsirengus patogią ir praktišką pakavimo erdvę?Mūsų įmonė siūlo RedSteel modulinius stalus, kurie turi daugybę papildomų kombinuojamų elementų, kurių pagalbą susikursite idealią pakavimo erdvę, būtent taip, kad patenkinti visus Jūsų poreikius.

Gofruoto kartono lakštai. Kas tai?

    Naudinga žinoti      0 Komentarai  peržiūros (4267)   Posted on Spa 25, 2021
Gofruoto kartono plokštę sudaro du pagrindiniai komponentai: Išorinis lygaus popieriaus ir vidinis banguoto popieriaus sluoksnis, kurie paprastai gaminami iš sunkaus popieriaus t.y. kartono. Lygus kartono popierius taip pat naudojamas ir vidiniuose sluoksniuose kai gaminami kelių sluoksnių storesni ir tvirtesni gofruoto kartono lakštai, lygaus kartono pagalba, suklijuojami du ar daugiau gofruoto kartono sluoksniai.
Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad pakuodami savo siuntas, siuntėjai neatsižvelgia į siuntų bendrovės pateikiamus dydžių reikalavimus ir per didelės siuntos negali būti patalpinamos į paštomatus. Įvertinus siuntos dydį, svorį, trapumą, pats paprasčiausias ir patvariausias įpakavimo būdas yra kartoninė dėžutė. Jūsų patogumui, pateikiame sąrašą paštomatų bei jiems tinkamų pakuočių išmatavimus.
Compare