Meniu
Jeigu užsakymas yra apmokamas iki 15:00 val., prekės išsiunčiamos tą pačią dieną.
Pristatymas trunka 1-3 darbo dienas. Nuo €100 ir didesnės vertės užsakymus pristatome nemokamai!
Lietuvoje prekes pristato Venipak  ir  kurjeriai, o smulkios siuntos siunčiamos į pirkėjo pasirinktą  paštomatą. Išimtis pristatymams į Kuršių Neriją.

Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės dalis. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

  • Banko kortelėmis 
  • Elektronine bankininkyste
  • Grynaisiais pinigais pristatymo metu (COD)*
  • Paysera mokėjimo sistema
  • SB lizingu - pirkimas išsimokėtinai

*Dėmesio! Pasirinkus atsiskaitymą Grynaisiais pinigais, taikomas papildomas administravimo mokestis: 2.00 (su PVM), išskyrus atvejus kai pasirenkate atsiimti prekes parduotuvėje. Atvykę į parduotuvę atsiskaityti galėsite tiek banko kortele, tiek grynaisiais pinigais, administravimo mokestis taikomas nebus. Pasirinkus atsiskaitymą Grynaisiais pinigais, bei pristatymą į "Omniva" paštomatą, atsiskaityti galėsite tik banko kortele paštomate.

visa_pos_fc.png  mc_vrt_opt_pos_73_1x.png   Paysera_logo_147x84.pngLietuvos kredito unijossampo.png     images.png     AS Citadele bankas   AB SEB bankas   AB bankas    AB Šiaulių bankasUAB Medicinos bankasAtsiskaitymas grynaisiais SB Lizingas

El. parduotuvė: +370 602 79799

Pakavimo medžiagų tiekimas įmonėms: +370 602 79799

Prekių ar paslaugų kokybės klausimai: +370 679 77127

Sandėlių g. 42, Klaipėda

Palyginti