Menu

Nuo €100 ir didesnės vertės užsakymus pristatome nemokamai! Išimtis pristatymams į Neringą (Kuršių Neriją). Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jeigu prekės užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 15:00 val. , prekės išsiunčiamos tą pačią dieną. Lietuvos teritorijoje prekės pristato „Venipak“ ir "Primaline" kurjeriai, o smulkios siuntos, gali būti siunčiamos į pirkėjo pasirinktą "Omniva" paštomatą.

Daugiau informacijos čia

Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės komplektines dalis. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.

Daugiau informacijos galite rasti čia

Jūsų patogumui siūlome už prekes saugiai ir patogiai atsiskaityti elektronine bankininkyste arba naudojantis Paysera mokėjimo sistema. Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: „Swedbank“, SEB, Luminor (DNB, „Nordea“), „Danske Bank“, Šiaulių bankas. Jūsų apmokėjimą matysime iš karto!

Daugiau informacijos apie pirkimo tasykles yra čia

 Lietuvos kredito unijos  AS Luminor ( AS Citadele bankas AS Luminor ( AB SEB bankas AB bankas  AB Šiaulių bankas UAB Medicinos bankas

Norėdami susisiekti el. parduotuvės klausimais - +370 602 79799
Dėl pakavimo medžiagų tiekimo įmonėms - +370 602 79799
Prekių ar paslaugų kokybės klausimais - +370 679 77127

Compare