Lipni juosta su spaudaREKLAMINĖS JUOSTOS GAMYBA

Gaminame reklamą ant lipnios pakavimo juostos. Ši juosta yra puiki priemonė, suteikianti informaciją apie įmonę ar prekinį ženklą. Tinka apsaugoti supakuotą prekę, informuoti apie turinį.

UŽSAKYTI

Reklaminė, barjerinė juosta

KARTONO DĖŽIŲ GAMYBA

Gaminame kartonines dėžutes. Jeigu nerandate įsigyti jums tinkamų dėžučių išmatavimų, visada galite užsakyti individualią gamybą pagal savo poreikius.

UŽSAKYTI

Rankenėlės pakuotėms su spauda

PAKAVIMO PLĖVELĖS GAMYBA

Gaminame: BurbulinęPE Putų ir LDPE pakavimo plėveles.Neradus tinkamų pakavimo plėvelės išmatavimų, visada galite užsakyti jų individualią gamybą pagal savo poreikius. 

UŽSAKYTI

Barjerinė reklaminė juostaBARJERINĖS JUOSTOS GAMYBA

Reklaminės aptvėrimo juostos dažniausiai yra skirtos aptverti norimą teritoriją. Barjerinė juosta gaminama iš poliesterio, su jūsų pageidaujama spauda.

UŽSAKYTI

Reklaminė, barjerinė juosta

RANKENĖLĖS SU SPAUDA

Rankenėlės kurios gaminamos iš lipnios juostos MOPP 50µ ir popierinės dalies yra skirtos patogesniam pakuotės paėmimui, taip pat tarnauja kaip išskirtinė reklama.

UŽSAKYTI

Prekių siuntimas ir sandėliavimas

PREKIŲ SIUNTIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Patikėkite prekių siuntimą, sandėliavimą mums ir sutaupykite bei investuokite pinigus į plėtrą! Jūsų prekės bus priimtos, jei reikia atitinkamai paženklintos ir saugiai patalpintos specialiai joms skirtą vietą.

PERŽIŪRĖTI

Palyginti