Colompac gaminiai Jūsų verslo augimui!

    Siuntų pakavimas      0 Komentarai  peržiūros (221)   Paskelbimo data Bir 5, 2022
ColomPac® produkcija - tai greito užklijavimo dėžutės, kartoniniai vokai ir kitos pakuotės siuntiniams. Šie gaminiai yra ypatingi tuo, kad yra sertifikuoti FSC®. Tai reiškia, kad gaminiai yra neutralūs klimatui, atitinka JAV saugos standartus apsaugančius nuo įsipjovimo.Mūsų turimą Colompac gaminių asortimentą sudaro:

Modulinis pakavimo stalas. Kodėl verta įsigyti?

    Naudinga žinoti      0 Komentarai  peržiūros (594)   Paskelbimo data Spa 27, 2021
Vykdote prekybine veikla ir pakuojate siuntas ar produkciją? Ar kada susimastėte, kiek laiko galite sutaupyti turint įsirengus patogią ir praktišką pakavimo erdvę?Mūsų įmonė siūlo RedSteel modulinius stalus, kurie turi daugybę papildomų kombinuojamų elementų, kurių pagalbą susikursite idealią pakavimo erdvę, būtent taip, kad patenkinti visus Jūsų poreikius.

Gofruoto kartono lakštai. Kas tai?

    Naudinga žinoti      0 Komentarai  peržiūros (636)   Paskelbimo data Spa 25, 2021
Gofruoto kartono plokštę sudaro du pagrindiniai komponentai: Išorinis lygaus popieriaus ir vidinis banguoto popieriaus sluoksnis, kurie paprastai gaminami iš sunkaus popieriaus t.y. kartono. Lygus kartono popierius taip pat naudojamas ir vidiniuose sluoksniuose kai gaminami kelių sluoksnių storesni ir tvirtesni gofruoto kartono lakštai, lygaus kartono pagalba, suklijuojami du ar daugiau gofruoto kartono sluoksniai.

Paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią pakuotę siuntoms?

    Siuntų pakavimas      0 Komentarai  peržiūros (6042)   Paskelbimo data Geg 28, 2021
Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad pakuodami savo siuntas, siuntėjai neatsižvelgia į siuntų bendrovės pateikiamus dydžių reikalavimus ir per didelės siuntos negali būti patalpinamos į paštomatus. Įvertinus siuntos dydį, svorį, trapumą, pats paprasčiausias ir patvariausias įpakavimo būdas yra kartoninė dėžutė. Jūsų patogumui, pateikiame sąrašą paštomatų bei jiems tinkamų pakuočių išmatavimus.
Palyginti