tesa apsauginė grindų plėvelė

    Lipnios juostos      0 Komentarai  peržiūros (432)   Paskelbimo data Rgp 9, 2023
Grindis uždengus „tesa® 4416“ neslystančia apsaugine grindų plėvele, padidėja proceso efektyvumas ir kiek įmanoma sutrumpėja prastovos. Tai ypač svarbu statant jachtas ir transporto priemones, nes apsaugoma grindų kokybė ir sumažėja poreikis jas atnaujinti. Dėl reljefinio neslystančio paviršiaus darbuotojai gali visiškai susikoncentruoti į darbą.

Colompak dovanų dėžė bet kokiai progai

    Siuntų pakavimas      0 Komentarai  peržiūros (365)   Paskelbimo data Geg 31, 2023
ColomPac® produkcija - tai greito užklijavimo dėžutės, kartoniniai vokai ir kitos pakuotės siuntiniams. Šie gaminiai yra ypatingi tuo, kad yra sertifikuoti FSC®. Tai reiškia, kad gaminiai yra neutralūs klimatui, atitinka JAV saugos standartus apsaugančius nuo įsipjovimo.

Paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią pakuotę siuntoms?

    Siuntų pakavimas      0 Komentarai  peržiūros (18058)   Paskelbimo data Geg 28, 2021
Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad pakuodami savo siuntas, siuntėjai neatsižvelgia į siuntų bendrovės pateikiamus dydžių reikalavimus ir per didelės siuntos negali būti patalpinamos į paštomatus. Įvertinus siuntos dydį, svorį, trapumą, pats paprasčiausias ir patvariausias įpakavimo būdas yra kartoninė dėžutė. Jūsų patogumui, pateikiame sąrašą paštomatų bei jiems tinkamų pakuočių išmatavimus.
Palyginti