Darbo, kompiuterio stalo rėmas 60x80x150cm RedSteel

408,97 € su PVM

337,99 € be PVM

150-22-6080

Gamyba: iki 30 d.


Modulinio darbo / kompiuterio stalo rėmas

Moduliškumas yra viena iš svarbiausių stalo savybių. Pagrindinei konstrukcijai - rėmui, galite pasirinkti įvairius priedus, kurie jums bus reikalingi ir kurie pagerins pakavimo procesą. Tai yra stalas, kuris turėtų prisitaikyti prie jūsų įmonės pakavimo būdo, ne atvirkščiai.

  • Išmatavimai: 60 cm x 80 cm x 150 cm
  • Garantija: 3 metai

Redsteel modulinis darbo kompiuterio stalas ailena

Adaptacija prie jūsų poreikių

Patogiai reguliuosite aukštį priedų, pakabintų dešinėje ar kairėje stalo pusėje, ar ant priekinės vertikalios sienelės. Tai leidžia tiksliai sureguliuoti stalą pagal savo poreikius. Reguliavimas yra labai paprastas ir trunka tik kelias sekundes. Tiesiog atjunkite ir prijunkite norimas detales.

modulinis darbo kompiuterio stalas redsteel ailena

Daugiafunkciškumas

Kiekviena pramonė lemia skirtingus poreikius ir kiekviena įmonė yra skirtinga. Taigi, mums kilo idėja sukurti produktą, kuris galėtų patenkinti visus lūkesčius. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikia stalo, techninio aptarnavimo stoties, o gal darbo stalo - pasirinkite priedus ir sukonfigūruokite savo versiją.

Redsteel modulinis darbo kompiuterio stalas

Solidus dizainas

Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, esame tikri dėl vieno. Jūs tikitės tvirto produkto, kuris ne tik ilgai tarnaus, bet ir puikiai atrodys. Mes viskuo pasirūpinome! Plieninė suvirinta konstrukcija be varžtų jungčių, puikus minimalistinis dizainas.

Apkrova200kg
Ilgis80cm
Plotis60cm
Aukštis150cm
MedžiagaPlienas
PrekėsRėmas
SpalvaJuoda

Rekomenduojame peržiūrėti

Palyginti