Modulinio pakavimo stalo rėmas RedSteel

664,28 € su PVM

548,99 € be PVM

Gamyba: iki 30 d.


Modulinio pakavimo stalo rėmas

Moduliškumas yra viena iš svarbiausių mūsų stalo savybių. Pagrindinei konstrukcijai, rėmui, galite pasirinkti įvairius priedus, kurie jums bus reikalingi ir kurie pagerins pakavimo procesą. Tai yra stalas, kuris turėtų prisitaikyti prie jūsų įmonės pakavimo būdo, ne atvirkščiai.

Ilgaamžis aliuminio stalviršis 

Aliuminio stalviršis yra puikus sprendimas pakavimo stalui. Skirtingai nuo visų tipų medinių stalviršių, jis nesusidėvi ir jo nereikia keisti dėl to, kad pjovimo aštriu peiliu metu susidarė įpjovos. Visi šoniniai kraštai suapvalinti, todėl ši viršutinė dalis yra visiškai saugi.

RedSteel stalo rėmas

Tvirta ir stabili konstrukcija 

Visa tai dėka plieninės, suvirintos konstrukcijos su minimaliomis varžtų jungtimis užtikrinančiomis nepaprastą stalo tvirtumą ir stabilumą. Jums nereikės jaudintis dėl to, kad konstrukcija pajudės savaime - tokios galimybės nėra.

Modulinis pakavimo stalas RedSteel

Laikikliai skirti efektyvesniam darbui (PERKANT RĖMĄ, RULONŲ LAIKIKLIS - DOVANŲ!)

Laikikliai yra nepaprastai svarbus pakavimo stalo elementas. Jie atlieka dvi pagrindines funkcijas - atskiria pakavimo medžiagas, kad būtų lengviau jas naudoti, ir rūpinasi tinkamu pakavimo medžiagų įtempimu. Dėl to sumažėja plėvelės sąnaudos, o pakuotė atrodo elegantiškesnė bei tvarkingesnė.

Stalas adaptuojasi prie jūsų poreikių

Patogiai reguliuosite aukštį priedų, pakabintų dešinėje ar kairėje stalo pusėje, ar ant priekinės vertikalios sienelės. Tai leidžia tiksliai sureguliuoti stalą pagal savo poreikius. Reguliavimas yra labai paprastas ir trunka tik kelias sekundes. Tiesiog atjunkite ir prijunkite norimas detales.

Montuoti, modifikuoti, pritaikyti

Tai greita, lengva ir daro labai teigiamą poveikį jūsų įmonės pakavimo procesui. Daugumą mūsų siūlomų priedų galima pridėti bet kuriuo metu, kad stalas galėtų susidoroti su pakavimo būdų pokyčiais ir neatsilikti nuo jūsų. Pritvirtinti priedą arba pakeisti jo tvirtinimo aukštį užtrunka vos kelias sekundes.

 

Stalas stovės lygiai net ir ant nelygaus paviršiaus

Reguliuojamos kojos leidžia tiksliai išlyginti stalą ant nelygių  paviršių. Norint nusistatyti pagal save, prireiks tik kelių akimirkų.

STALO PRIEDAI >

Gylis80cm
MedžiagaPlienas + aliuminis
PrekėsRėmas

Rekomenduojame peržiūrėti

Palyginti