Pakavimo stalas su pakreipiamu stalviršiu 80x80cm RedSteel

273,77 € su PVM

150-12-2

Gamyba: iki 30 d.


Pakavimo stalas su pakreipiamu stalviršiu

Pakreipkite stalviršį ir sureguliuokite stalą tinkamame aukštyje. Prekių pakavimas į dėžes bus daug efektyvesnis ir patogesnis. Paspartinkite kiekvienos siuntos pakavimą.

  • Stalviršio aukščio reguliavimas: nuo 58 cm iki 93 cm
  • Stalviršio pakreipimo aukštis: 0-35 cm
  • Pakreipimo būdas: Rankinis, laipsniškas
  • Konstrukcija: Plienas, Stalviršis: Aliuminis 3mm
  • Garantija: 3 metai

Pakavimo stalas su pakreipiamu stalviršiu RedSteel Ailena

Stalviršis reguliuojamu aukščio kampu

Stalviršio pakreipimo kampo reguliavimas yra nepaprastai naudinga funkcija. Pakuoti produktus į dėžutę yra daug efektyviau ir patogiau. Dėžutė yra palinkusi į pakuotoją, taip suteikdama jam didesnę darbo laisvę ir galimybę lengviau pasiekti dėžutės apačią. Be to, stalo viršus turi kraštą, kuris neleidžia kartonui nuslysti.

Pakavimo stalas su reguliuojamu stalviršiu Redsteel Ailena

Reguliuojamas stalo aukštis

Stalui pritaikytas labai didelis stalviršio aukščio reguliavimo diapazonas. Jo dėka jūs galėsite pritaikyti stalą tiek didelių kartoninių dėžučių pakavimui (tada viršutinę dalį nustatysite kiek įmanoma žemesnę), tiek mažesnes (viršutinę dalį - kuo aukštesnę). Nepaisant naudojamų kartoninių dėžučių, stalas bus sureguliuotas taip, kad pakuotojo padėtis būtų kuo ergonomiškesnė ir palankesnė darbui paspartinti.

Pakavimo stalas su pakreipiamu stalviršiu Redsteel Ailena

Stabili konstrukcija

Gamybai naudojame aukštos kokybės plieną ir sujungiame jį suvirinimo procese. Mes visada naudojame tik minimalias varžtų jungtis, kad konstrukcija būtų stabili ir patikima. Be to, viršus pagamintas iš 3 mm storio aliuminio lakšto. Palyginti su visų rūšių mediniais stalviršiais, jis nesidėvi taip, kad būtų pavojingas šalia dirbantiems žmonėms.

Apkrova 100kg
Ilgis 80cm
Plotis 80cm
Aukštis 93cm
Medžiaga Plienas + aliuminis
Prekės Stalas pakreipiamu stalviršiu

Rekomenduojame peržiūrėti

Palyginti