tesa apsauginė grindų plėvelė

„tesa® 4416“ neslystanti apsuginė grindų plėvelė mažina saugos riziką

Kai jachta pristatoma, grindys turi atrodyti nepriekaištingai. Tas pats pasakytina apie traukinius, autobusus ir kitas transporto priemones. Nesvarbu, ar tai būtų vertingos medinės grindys, nauji kilimai, ar vinilinės dangos, montavimo metu paviršiai neturi būti pažeisti, todėl jie turi būti uždengti. Šiek tiek kitoks, bet ne mažiau svarbus iššūkis yra gamybos patalpų grindys, kurios dažnai patiria dideles apkrovas. Dilimas, įbrėžimai, dulkės ir skysčiai palieka pėdsakus net ant labai tvirtų grindų dangų. Todėl šioms pramonėje naudojamoms grindims taip pat reikia specialios apsaugos.

Naujoji „tesa® 4416“ neslystanti apsauginė grindų plėvelė yra naujas ir patikimas sprendimas šiose srityse. Vietoj to, kad naujoms grindims apsaugoti reikėtų naudoti plėvelę kartu su maskavimo juostomis arba reguliariai šlifuoti ir perdažyti dideles apkrovas patiriančias grindis, dabar visus paviršius galima lengvai apsaugoti šia nauja tvirta plėvele. Siekiant sumažinti paslydimo riziką, naujoji „tesa® 4416“ neslystanti apsauginė grindų plėvelė turi reljefinį pagrindą, kuris užtikrina gerą sukibimą.

tesa® 4416“ neslystanti apsauginė grindų plėvelė pasiteisino automobilių pramonėje ir yra paprastas sprendimas saugiai ir švariai darbo aplinkai sukurti. Plėvelė pagaminta iš storo, patvaraus polipropileno (PP) ir užtikrina patikimą apsaugą nuo nešvarumų ir dilimo. Ji yra 470, 980 ir 1470 mm pločio, kad būtų galima greitai padengti didelius plotus.

Ji gerai sukimba su lygiais ir šiek tiek šiurkštesniais paviršiais ir padidina darbo saugumą, palyginti su nereljefiniais sprendimais. Užklijavus ją galima pašalinti be likučių per kelias sekundes – vientisą ir nepažeidžiant paviršių.

Atsakymas

* Vardas:
* El. paštas: (Nepaskelbta)
   Interneto svetainė: (Svetainės URL http://)
* Komentaras:
Tipo kodas
Palyginti