Transportavimo vežimėlis 80x120cm RedSteel

333,51 € su PVM

Gamyba: iki 30 d.


Platforminis sandėlio vežimėlis

Mobilumas sandėlyje yra vienas iš pagrindinių aspektų. Neturint tinkamų priemonių tam įgyvendinti, darbas tampa neefektyviu, užima daug laiko ir reikalauja nemažai energijos. Šių problemų sprendimas - reguliuojamo aukščio vežimėlis, pritaikytas prie padėklo dydžio. Su vežimėliu greičiau perkelsite pakuotes tarp skirtingų darbo vietų.

Specifikacija:

  • 4 ratukų komplektas: 2 su stabdžiu, padengti 160 mm guma
  • Aukščio reguliavimas: nuo 64 cm iki 84 cm
  • Garantija: 3 metai

Platforminis sandėlio vežimėlis RedSteel Ailena

Reguliuojamas aukštis

Aukščio reguliavimas yra puikus sprendimas, kurio dėka vežimėlis prisitaikys prie jūsų poreikių ar sąlygų. Jo dėka galite nustatyti aukštį, pvz., kad jis būtų arti darbo vietos ar mašinos. Visa tai daro įtaką ergonomikai ir patogumui, todėl padidėja darbo greitis.

Platforminis sandėlio vežimėlis RedSteel Ailena

Suvirinta konstrukcija

Suvirinta konstrukcija su minimaliu varžtų sujungimu yra aukščiausios gaminio kokybės ir patikimumo garantas. Numatoma didžiausia apkrova siekia 500 kg. Be to, vežimėlis buvo nudažytas juodai, naudojant miltelių metodą, kuris apsaugo nuo korozijos.

Platforminis sandėlio vežimėlis RedSteel Ailena

Kokybiški ratukai

Vežimėlyje yra 4 vnt. profesionalių, gumine danga padengtų ratų, kurių skersmuo 160 mm. Itin patvarūs ir tylūs. Jie pritaikyti daugelį metų. Du standartiniai ratai ir du su integruotu stabdžiu.

Apkrova 500kg
Ilgis 120cm
Plotis 80cm
Medžiaga Plienas
Prekės Vežimėliai
Spalva Juoda

Rekomenduojame peržiūrėti

Palyginti